De hele dag door met seks bezig zijn dat lijkt jou wel wat. En dan niet alleen er aan denken, het echt daadwerkelijk doen! Jij hebt een staalharde paal en duwt die het liefste zo diep mogelijk tussen mijn donkere lipjes door.
Ik zoek een vent dat mijn speeltjes zal vervangen, ik hou wel van een man dat goed geschapen is. Verwennen mij met jouw natte tong en ik zal jou goed belonen met wat zoets. ;-)
Kousjez, 54 jaar · Veenhuizen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Misschien wel een leuke jonge vent, die weet wat er allemaal van hem in bed verwacht wordt. Dan heb ik het over pijpen, likken, achterlangs, lepeltje lepeltje. Die zijn allemaal teveel om op te noemen. Waar hou jij van?
Nietnu, 54 jaar · Barger-Compascuum
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet op zoek naar een relatiepartner, maar meer naar een vriend. Maar dat betekent niet dat wij eventueel geen friends with benefits zouden kunnen zijn. Wie weet...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SexyFruit63, 54 jaar · Poeldijk
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven?
Charletan, 53 jaar · Niel
Hoop van hier iemand te mogen ontmoeten die MIJN aandacht weet te trekken
ClaudiaS, 51 jaar · Rotterdam
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook
XxJudith0, 50 jaar · Aarsele
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles
Gompie2, 53 jaar · Schoonrewoerd
Hoe zit dat eigenlijk bij jou, als ik mag vragen? Ben jij soms ook iemand verloren, die je close was? En weet je een beetje hoe
Zennep, 52 jaar · Almere
Moet weten wat loyaliteit is en vooral lief zijn. Goed kunnen zoenen en respectvol zijn tegenover vrouwen. hygiëne