Ben je op zoek naar spanning in je leven? Een man met een positieve instelling, die niet alles doet om zijn leven te veranderen, maar het leven neemt zoals het komt. Betrouwbaarheid en eerlijkheid zijn jouw prioriteit! Laat me snel iets van je horen, dan kunnen we kijken of wij met elkaar klikken.
Ik doe het met iedereen als je maar schoon bent en fatsoen hebt. Brutale ongemanierde apen kunnen wegblijven. Respect voor elkaar en een goede hygiene is een absolute must!
Fusako63, 54 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil seks en maak daar ook geen geheim van. Alleen goede seks telt voor me en daar gaan we samen voor. Ik wil die seks mee maken en doen waar we zin in hebben. Mag ik je verleiden?
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet belust op vaste relatie
Pretbekkie, 54 jaar · Norg
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Wat denk je ervan, ergens een hooiberg opzoeken? Mij spreekt dat in ieder geval wel aan hoor ;-) Maar een comfortabel bed sla ik ook niet af als jij dat liever hebt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
SophieR, 52 jaar · Hasselt
Iemand die er geen problemen mee heeft dat ik een gescheiden vrouw ben, het ligt in het verleden en ik kijk liever naar het heden.
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
Gescheiden1964, 53 jaar · Castelré
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld
Debby67, 50 jaar · Wormer
Je bent een man die midden in het leven staat. Hartelijk en warm, dat is eigenlijk wat ik zoek in een man. Ik kan hier wel een heel
JacquelineD, 52 jaar · s-Gravenhage
Ik ben geen kieskeurige vrouw, maar ik heb bepaalde criteria die belangrijk voor me zijn. Voor mij zijn kwaliteiten als vriendelijkheid,