Welke leuke man wil met mij iets opbouwen? Ik ben op zoek naar een lieve betrouwbare man die verder geen relatie momenteel heeft. Kinderen zijn geen bezwaar maar heb zelf ook nog wel een kinderwens. Schrik dit je niet af en wil je het proberen dan weet je wat je te doen staat toch?
Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Maria N, 51 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Lekker onze hobby veel uitvoeren. Overdag kan vaak maar soms in de avond ook wel hoor. Bij jou of bij mij dat maakt me niet erg veel uit. Als we het maar vaak kunnen doen.
Logopediste63, 54 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Spreekt bovenstaande jou wel aan? Dan spreekt het voor zich dat we even contact hebben samen denk ik.
Inmar07, 50 jaar · Donderen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen. Als je denkt dat je klaar bent voor iets dat permanent is, stuur dan gerust een bericht naar mij.