Jij houd er van om billenkoek te krijgen en je kan een erg goede onderdaan zijn. Ook moet je het niet erg vinden als mijn man er is om te kijken, hij bemoeit zich er niet mee.
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag verwend en verwend wil worden, en iemand die veel lacht. Ik weet dat dit soort persoonlijkheden moeilijk te vinden zijn, maar ik wed dat er iemand is die dit kan.
Je hebt ruime ervaring op het seksuele vlak. Je hebt een vrij bestaan en eventueel een relatie zal je niet afslaan. En je moet echt geduld hebben.
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind om samen met zijn liefde leuke dingen te ondernemen. Verder een goed uit ziende man die met zijn kleding een beetje mee gaat in de tijd! Ben jij vrijgezel, zie jij leuk contact met
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sandrynne, 54 jaar · Zeebrugge
Op zoek zijn naar sex en geen relatie, open, eerlijk, lief attent en een grote genieter.
Marty132, 53 jaar · Zaandam
Ik ben op zoek naar een volwassen man die bereid is om me seksueel te bevredigen. Ik wil ook dat je er voor me bent wanneer ik je
Handlewith, 50 jaar · Massemen
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar.
ReneeVSRenee, 54 jaar · Helchteren
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht
Beme2youuu, 54 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een lieve,knappe,hippe,sociale,intelligente man. Een man die zijn leven op orde heeft en niet bang is
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.