Ik zoek vriendschap met leuke, spannende en ruimdenkende mensen zonder problemen waar ik alleen, of samen met mijn man leuke en spannende dingen mee wil doen, niet alleen op seksueel gebied. Het liefst zoeken we mensen in de buurt van (nieuw) Schoonebeek, Coevorden, Emmen of net als wij vlak over de grens.
Ben jij ook een fijne en actieve man die het leuk vind om met mij leuke dingen te ondernemen? Dan mag je altijd een berichtje sturen. Hart is belangrijker dan je uiterlijk.
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
Haileigh, 51 jaar · Rogat
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je lul is welkom, in al mijn gaten en tussen mijn tieten. Ik wil het zo graag en wil ervoor gaan. Ik wil het niet zacht maar heel hard. Een beetje kinky is altijd een goed idee.
Lekker seksen en verder niets spreekt jou ook wel aan en het spreekt jou ook wel aan om dat lekker met mij te gaan doen. Je bent hygiënisch netjes en je hebt wel enige ervaring. Ik zeg 'enige' omdat een jonge jongen of man ook wel iets heeft en dan zou het mooi zijn als deze dan op een oudere vrouw als mij geilt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Roselyn--, 54 jaar · Huise
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu
Lillian666, 54 jaar · Betekom
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Augus49, 52 jaar · Akkrum
Als jij lief leuk en charmant bent zijn dat voor mij de belangrijkste dingen. Iemand die hartelijk is en oprecht. Echt nog
RealContessa, 52 jaar · Hoogstraten
Serieuze motorliefhebber.
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.