Een man die alles kan doen om me gelukkig te maken. Een man die me geen pijn zal doen, want voor hem ben ik zijn engel. Een man die het geluk in mijn donkere leven terug zal brengen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Rachel2009, 59 jaar · Eelde
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Nou ik weet niet wat ik hier zou moeten schrijven, zolang je me aardig behandelt, en me accepteert voor wie ik ben. Dan zal ik je accepteren. hmm laten we vrienden zijn en we zullen zien wat er zal gebeuren
Aviine-, 55 jaar · Nieuw-Roden
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een man die 'gewoon' is en verder ook niet veel om handen heeft. Als jij verder ook geen verantwoording hoeft af te leggen aan iemand anders, kunnen wij samen misschien wel wat tijd doden en wat gezellig kletsen misschien?
In9rid, 59 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ben je op zoek naar een partner in het leven? Als je openstaat voor een serieuze relatie. Ik denk dat we een goede match zijn, laten we een tijdje praten en elkaar leren kennen. Ik hou van een ruimdenkende man en en die van avonturen houd.
Het word zomer dus dan vind ik een dagje op het strand wel echt genieten. Ik weet niet wat een man daarvan vind maar in een tentje wat drinken met zijn twee maakt het toch een stuk comfortabeler?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Echtvlaaike, 58 jaar · Echt
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet
JuneL246, 56 jaar · Weerselo
Op zoek naar die kerel in het leven, die mij niet in een hokje stopt.
Annemieke2015, 58 jaar · Hengelo
Gewoon reageren!!!!!!!!
Beaudine1962, 55 jaar · Wijk bij Duurstede
Neem jij mijn natte kut en doe jij wat lekker is? Ik heb veel zin want heb eerlijk gezegd al even niets meer gedaan. Ik zoek een
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.