Gewoon iemand die mij kan helpen om te leren hoe en wat leuk is om te gaan doen in mijn vrije tijd? Hou je van leuke dingen dan wil ik dat graag weten en doe eens een leuk voorstel?
Eerst kunnen we iets moois opbouwen en later kunnen we uitvinden of er meer is. Ik wil erachter komen en ervoor zorgen dat we samen gelukkig zijn. Denk jij hier hetzelfde over?
Love-Arwen, 56 jaar · Ruinen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Als je me de dingen kunt geven die ik wil en nodig heb, ben ik er vrij zeker van dat dit goed voor ons beiden zal zijn. Laten we ervoor zorgen dat al dit lekkers gaat gebeuren. Ben je klaar om leuke tijd met me te hebben?
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten. Ik sta open voor allerlei soorten relaties en respecteer ieder zijn wensen. Ben je geïnteresseerd in mij. laat het me dan weten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JantinevanderP, 58 jaar · Koewacht
Ik ben gewoon in voor een fijne avond samen. Ik denk dat dat de meest perfecte start is die er is...
Metdetijd, 59 jaar · Yerseke
Als jij niet vindt dat ik te oud ben om me nog op een datingsite te plaatsen, jij mij nog altijd aantrekkelijk vindt en jij simpelweg
Gerdawil, 55 jaar · De Meern
Romantisch, hygiënisch, charmant en open.
Minke60, 57 jaar · Zwolle
Een gezellige man die sterk in het leven staat en graag geniet van het leven.
Shar0ntjeee, 55 jaar · Wolvertem
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap
Annelieve, 55 jaar · Kollum
Ben je geïnteresseerd om mij beter te leren kennen, stuur me dan aub een berichtje en dan zien we verder...