Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar een drankje kunt doen en daarna heerlijk samen van elkaar kunt genieten. Nu heb ik dit regelmatig via clubs gedaan, maar voor de verandering willen we het ook via internet dating sites in contact komen met leuke interessante mensen die ook behoefte aan afwisselend seksuele contacten. Heb je interesse en ben je serieus? Laat een bericht en eventueel foto achter. Wie weet liggen wij binnenkort samen in bed
Jij hebt er geen problemen mee dat ik een gezin heb en dat ik eigenlijk gewoon op zoek ben naar een avontuurtje, dat eventueel ook voor herhaling vatbaar zou kunnen zijn. Stuur mij een berichtje en misschien kunnen wij wel op een discrete manier afspreken. Groetjes.
Het word zomer dus dan vind ik een dagje op het strand wel echt genieten. Ik weet niet wat een man daarvan vind maar in een tentje wat drinken met zijn twee maakt het toch een stuk comfortabeler?
Ellellelly, 57 jaar · Diever
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan. Dat zou mijn leven een stuk interessanter maken denk ik zo. Iemand met wie ik kan praten, met wie ik kan lachen en lief met me zou willen vrijen als we daar beide behoefte aan zouden hebben.
Lillsy, 55 jaar · Amen
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent aardig en heeft veel respect voor mij, je zou iets leuks voor me doen en geweldigs! Ik ga alles vertellen, maar je moet ook gemakkelijk tegen me zijn en me begrijpen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
Odette61, 56 jaar · Enschede
Een humorvolle, gezellige, spontane, volwassen en lekkere man die weet wat ie doet, serieus is, een beetje onderdanig is
Robin59, 58 jaar · Boxmeer
Ik hoop dat je mijn verlangens kan begrijpen. Ik wil een discreet samen zijn, een geweldige tijd hebben samen , en niemand
Hazelnootje, 56 jaar · Bellem
Ik wil me lekker laten gebruiken.
Janni, 59 jaar · Roosendaal
Ik ben gek op mannen die mij kunnen verrassen, sinds mijn scheiding is alles een stuk minder spannend geworden en moet ik veel