Als je me leuk vindt en meer wilt weten stuur me dan een berichtje. Ga na wat je met mij wilt en misschien ben je moe van al die jaren alleen te zijn. Je probeert me echt te leren kennen doet je best.
Gewoon iemand die mij kan helpen om te leren hoe en wat leuk is om te gaan doen in mijn vrije tijd? Hou je van leuke dingen dan wil ik dat graag weten en doe eens een leuk voorstel?
Jij hebt er geen problemen mee dat ik een gezin heb en dat ik eigenlijk gewoon op zoek ben naar een avontuurtje, dat eventueel ook voor herhaling vatbaar zou kunnen zijn. Stuur mij een berichtje en misschien kunnen wij wel op een discrete manier afspreken. Groetjes.
In9rid, 59 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ben je op zoek naar een partner in het leven? Als je openstaat voor een serieuze relatie. Ik denk dat we een goede match zijn, laten we een tijdje praten en elkaar leren kennen. Ik hou van een ruimdenkende man en en die van avonturen houd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
19Eloise62, 55 jaar · Elst
Een man die een gelijkwaardige houding heeft als ik. Een soort man die alles zal doen, ook voor de vrouw die ze leuk vindt. Denk
Laura2016, 56 jaar · Nijmegen
Volgt
Vikki196112, 55 jaar · Diksmuide
Een knuffeldier die mij weer kan laten lachen en mij een schouder kan bieden om mij te troosten op moeilijke momenten. Maar
Marsje, 57 jaar · Blankenberge
Volgt
Op-Hellia, 58 jaar · Heuvelland
Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende