am Patricia Horoho from USA i am a good and lovely woman and I'm looking for a good relationship with a sincere loving man that will love me and i will like to share my most confidential life with him which i am sure that her will be the right man for my life and i will have bestowed all my trust and confident on the man and i am sure that the man will not betray me.
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar een drankje kunt doen en daarna heerlijk samen van elkaar kunt genieten. Nu heb ik dit regelmatig via clubs gedaan, maar voor de verandering willen we het ook via internet dating sites
Ellellelly, 57 jaar · Diever
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan. Dat zou mijn leven een stuk interessanter maken denk ik zo. Iemand met wie ik kan praten, met wie ik kan lachen en lief met me zou willen vrijen als we daar beide behoefte aan zouden hebben.
Dorriexx, 58 jaar · Annerveenschekanaal
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar iemand die zo geweldig is dat ik er eventueel mee zou willen trouwen. Dat is ook wel het advies wat ik van een oudere vriendin heb gehad...ze zegt ook dat als je niet serieus kan zijn in een relatie moet je er ook niet aan beginnen!
Gewoon iemand die mij kan helpen om te leren hoe en wat leuk is om te gaan doen in mijn vrije tijd? Hou je van leuke dingen dan wil ik dat graag weten en doe eens een leuk voorstel?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
She-missy, 56 jaar · Geertruidenberg
Wat zoeken en bieden wij: Vlot, schoon, verzorgt, intiem geschoren, geen BBS, privacy. Ben jij die lekkere jonge atletisch
Martha1403, 59 jaar · Roermond
Ik verwacht niet veel, dus ik zal niet echt een lijst geven, maar zolang je er voor mij bent, zal ik er voor je zijn. Het is het
GrrretaV, 55 jaar · Slenaken
Een man met wie ik kan zijn met een aantal goede tijden om wat stress in mij los te laten en ook van mezelf te genieten. Een man
Ulricjke, 57 jaar · Genk
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben
Jacynta, 57 jaar · Maasmechelen
Jij: vlot, gentleman, verzorgd, fun
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.