Jij bent de persoon die van een muurbloempje een mooie roos weet te maken, en samen leuke dingen gaan ervaren en beleven. Dan ben jij de juiste persoon voor mij
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
AdeleAlone, 68 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een vriendschap is een goed begin en naar mijn mening moeten we ervoor gaan. Er kan zoveel meer zijn als we willen. Maar dat is voor later, eerst genieten we van elkaar en doen wat we willen.
Anita474710, 70 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Natuurliefhebber hihi, lekker naakt zijn samen en misschien een keer de liefde bedrijven in de duinen bij het strand. Dit heb ik nog nooit gedaan en lijkt me zo spannend. zolang we maar niet betrapt worden. Ik ben heel nieuwsgierig naar eventuele ideetjes van jouw kant, dus ik zou zeggen kom maar op!
Een man die voor dingen openstaat. Graag naar andere luistert en zijn verhaal deelt en dapper is. Een man die ook naar mijn verhalen kan luisteren en een begrijpend verstand heeft.
Sameneropuit, 69 jaar · Roden
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je weet wat je zoekt en daar ben je ook doelbewust mee bezig. Je weet precies wat je wel en wat je niet wil. En gaat er ook heel secuur mee om. Bovendien heb je een openstaande blik op hoe dingen gaan lopen. Dan hoor ik namelijk snel iets over een kennismaking.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
Eentweedrie, 67 jaar · Scharwoude
'Zoek' een intelligente man met HUMOR,uitstraling en charisma. Geen flirt, ik ben wel toe aan iets serieuzers. Dat mag best
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
52Betty, 65 jaar · Luttenberg
Je bent vriendelijk en hebt een hart van goud. Je bent iemand die graag wat met mij gaat praten en die mij vanzelf weer aan het
Amy1939, 67 jaar · Giethoorn
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want
51Agnes, 66 jaar · Heerewaarden
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het