Een verantwoordelijke, serieuze man, is helemaal eerlijk en vriendelijk ook! Ik ben op zoek naar dat soort man nu! Ik hoop alleen dat er nog wat over is in de wereld!
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk hoor. Het gaat mij echt om het karakter. Dat mag liefdevol zijn. Als je een knuffelbeer bent spreekt mij dat zeker aan.
OKZuster, 66 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Leuke man die net als ik graag nog wat moois van zijn leven wil maken. Sex hoort daar wat mij betreft ook bij. Mijn man en ik hadden een goed sexleven. Geen extreme dingen maar toch wel een paar keer per week sex. Eisen over hoe je er uit moet zien heb ik niet. Ieder mens heeft zijn charme.
Je mag bij mij op bezoek komen en ik bij jou, wat voor mij betekent dat we beiden single zijn. Anders heb ik liever geen berichtje van je want ik kom nergens tussen, hoe goed of hoe slecht huwelijk of relatie het ook is. Als je vrijgezel bent en je ziet er goed verzorgd uit, hebt zin in lekkere vrijpartijen dan
AdeleAlone, 68 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een vriendschap is een goed begin en naar mijn mening moeten we ervoor gaan. Er kan zoveel meer zijn als we willen. Maar dat is voor later, eerst genieten we van elkaar en doen wat we willen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Johannaliefde, 68 jaar · Alkmaar
Een leuke gezellige man die openstaat voor fijn contact,
Teuntjedol, 70 jaar · Arnhem
Als je mijn profiel hebt bekeken, heb je waarschijnlijk gemerkt dat het niet discreet hoeft. Mijn man staat volledig achter
Jannie48, 69 jaar · Geldrop
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën
LeontineBar, 69 jaar · Eindhoven
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
Ronny1, 69 jaar · Opmeer
om te weten of jij het bent uit de buurt een vraag hoe heet de hoek flat langs