Je mag zeker een ondeugende man zijn, want dat trekt me erg aan, je moet me ook aan het lachen kunnen maken omdat we samen plezier moeten hebben samen. Een man die me dat kan bieden en genoeg passie in zijn lichaam heeft om me te laten genieten, dat is de man waar ik naar op zoek ben!
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk hoor. Het gaat mij echt om het karakter. Dat mag liefdevol zijn. Als je een knuffelbeer bent spreekt mij dat zeker aan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nietbejaard, 69 jaar · Bilthoven
Net als ik heb je er genoeg van om vanwege je leeftijd in een hokje gestopt te worden sta je vol in het leven en wil je gewoon zelf
Poppiedopje, 69 jaar · Eigenbilzen
Ik ben vooral op zoek naar vriendschap, een verzorgde man. Makkelijk in de omgang. Liever groter dan mij, daar hou ik wel van.
Vrouw1948, 69 jaar · Sneek
Genieter, graag vrouwen zien.
Nooitteoud63, 67 jaar · Arnhem
Een man die mij lekker thuis kan verwennen zodat ik de seksuele spanning niet hoef te zoeken in clubs!
Tweelingzus, 66 jaar · Appels
Als jij mijn stukje leest en het spreekt jou aan nodig ik jou uit om te reageren. Ik ben een lief en zachtaardig type en het past