Ik hou van verandering en dat bedoel ik meer van uiterlijk en niet van wisseling van partners. Ik zoek een man die daar absoluut geen probleem mee heeft maar het ook grappig vind en leuk en zeker niet van een sleur houd. Hoe jou situatie is vind ik niet belangrijk. Een vriendschap kan eventueel ook als dat is wat je zoekt.
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
Mirrorseks, 65 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
Het maakt niet zoveel uit waar je vandaan komt, maar het liefste wel een beetje uit de buurt. Ik werk niet meer en mijn man wel, ik kan mij wel verplaatsen als dat niet anders kan. Je wilt seks in meerdere standjes en houd van likken.
Sameneropuit, 69 jaar · Roden
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je weet wat je zoekt en daar ben je ook doelbewust mee bezig. Je weet precies wat je wel en wat je niet wil. En gaat er ook heel secuur mee om. Bovendien heb je een openstaande blik op hoe dingen gaan lopen. Dan hoor ik namelijk snel iets over een kennismaking.
Anita474710, 70 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Natuurliefhebber hihi, lekker naakt zijn samen en misschien een keer de liefde bedrijven in de duinen bij het strand. Dit heb ik nog nooit gedaan en lijkt me zo spannend. zolang we maar niet betrapt worden. Ik ben heel nieuwsgierig naar eventuele ideetjes van jouw kant, dus ik zou zeggen kom maar op!
Geen binnenzitter maar een actieve man is wat ik zoek. Nuchtere instelling en kijk op het leven die ook in voor een lolletje hier in daar. Leeftijd vind ik niet belangrijk, je bent zo jong of oud als je je voelt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ouderentochfruitig, 68 jaar · Gent
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006