het soort man waar ik naar zoek sta is natuurlijk het intelligente type en weet hoe je een vrouw moet behandelen die speciaal een soort nerd is zoals ik.
Een man die voor dingen openstaat. Graag naar andere luistert en zijn verhaal deelt en dapper is. Een man die ook naar mijn verhalen kan luisteren en een begrijpend verstand heeft.
Mirrorseks, 65 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
Het maakt niet zoveel uit waar je vandaan komt, maar het liefste wel een beetje uit de buurt. Ik werk niet meer en mijn man wel, ik kan mij wel verplaatsen als dat niet anders kan. Je wilt seks in meerdere standjes en houd van likken.
Adelheid1947, 69 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Misschien ben jij ook l een hele tijd alleen en heb jij ook behoefte aan een leuk contact. Met de instelling dat niets moet, alles mag. Ik vind het leuk als jij een ondernemend type bent en liever buiten dan binnen bent. Het zou leuk zijn als jij van dieren en kinderen houdt.
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk hoor. Het gaat mij echt om het karakter. Dat mag liefdevol zijn. Als je een knuffelbeer bent spreekt mij dat zeker aan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eysoma, 65 jaar · Maasbracht
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje
Gbrlle1947, 70 jaar · Baarle-Hertog
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen
Zara , 65 jaar · Echten
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk
Lacey48, 69 jaar · Beersel
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn!
Lekkerweer1951, 65 jaar · Molenaarsgraaf
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens
Klazienvaak, 66 jaar · Gauw
Een gezellige man die openstaat voor een relatie of vriendschap