Nieuwe lover klinkt wel gelijk heel serieus hè? Zo bedoel ik het niet hoor. Eerst maar eens gewoon een leuke tijd doorbrengen toch? Ik neem aan dat als jij een echte leuke vent bent jij vast wel een te gek idee hebt voor een eerste afspraakje?
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
Roelie4612, 70 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil jij een dame op leeftijd haar plezieren in lekker veel en vaak seks, en haar leren in de vele mogelijkheden die er in standjes en heerlijkheden zijn. Dan ben ik zeker weten op zoek naar jou, van een stevige neukbeurt tot aan ultiem genot ben je bij mij aan het juiste adres. Laat je mij niet te lang wachten
Adelheid1947, 69 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Misschien ben jij ook l een hele tijd alleen en heb jij ook behoefte aan een leuk contact. Met de instelling dat niets moet, alles mag. Ik vind het leuk als jij een ondernemend type bent en liever buiten dan binnen bent. Het zou leuk zijn als jij van dieren en kinderen houdt.
OKZuster, 66 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Leuke man die net als ik graag nog wat moois van zijn leven wil maken. Sex hoort daar wat mij betreft ook bij. Mijn man en ik hadden een goed sexleven. Geen extreme dingen maar toch wel een paar keer per week sex. Eisen over hoe je er uit moet zien heb ik niet. Ieder mens heeft zijn charme.
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk hoor. Het gaat mij echt om het karakter. Dat mag liefdevol zijn. Als je een knuffelbeer bent spreekt mij dat zeker aan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jeansante, 69 jaar · Hasselt
De eerste stap, het vinden van een man, wel discreet natuurlijk. Die interesse heeft in een getrouwde vrouw aan zijn deur
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Tanterie, 65 jaar · Ossenwaard
Laten we eerst maar eens zien of het klikt.
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
JosjeX, 69 jaar · Aalst
Jong van geest, spontaan, speels en in de mogelijkheid om naar mij toe te komen.
Sirah, 66 jaar · Makkum
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet