Ik ben er kaar voor, voor alles wat een leuke gozer voor mij zou willen doen. Ik ben er bijna zeker van dat dit zomaar eens een openbaring voor ons beide zou kunnen zijn. En natuurlijk zal ik ook alles voor jou doen!
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
OKZuster, 66 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Leuke man die net als ik graag nog wat moois van zijn leven wil maken. Sex hoort daar wat mij betreft ook bij. Mijn man en ik hadden een goed sexleven. Geen extreme dingen maar toch wel een paar keer per week sex. Eisen over hoe je er uit moet zien heb ik niet. Ieder mens heeft zijn charme.
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk hoor. Het gaat mij echt om het karakter. Dat mag liefdevol zijn. Als je een knuffelbeer bent spreekt mij dat zeker aan.
Geen binnenzitter maar een actieve man is wat ik zoek. Nuchtere instelling en kijk op het leven die ook in voor een lolletje hier in daar. Leeftijd vind ik niet belangrijk, je bent zo jong of oud als je je voelt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
LadyTamara, 69 jaar · Middelkerke
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele
Fieneke49, 68 jaar · Driehuizen
je bent inmiddels misschien ook al wel zonder baan? Je hebt veel vrije tijd over, en je vind het leuk om die te benutten met reizen
WolkjeWiek, 66 jaar · Knokke-Heist
zoek een man met humor en die ook niet achter die bloemen wil zitten gezellig samen uit en thuis.
Dikkertjedap, 66 jaar · Kloosterburen
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb