Mijn ideale man is dapper, verantwoordelijk en heeft goede manieren. Leeftijd maakt me niet uit, ik wil gewoon iemand die me leuk zal vinden en me gelukkig zal maken. Iemand die me de liefde kan laten voelen en die moeite zal doen om tijd met me door te brengen.
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
MimmieLove, 48 jaar · Almere
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij: Lief, spontaan, gevoelig, gezelschapsdier, down to earth maar ook een tikkeltje eigenwijs? Je weet hoe je in het leven staat, hebt je leven op orde, maar mist een partner om dat leuke