Een man die echt geïnteresseerd is in mij, iemand die niet met me gaat spelen, maar me in plaats daarvan laat voelen dat ik speciaal voor hem ben. Dat is wat ik zoek in mijn partner voor de rest van mijn leven.
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Onbekendtje, 46 jaar · Aalst
Ik zoek een rustige man die vooral ook lief en eerlijk is die mij met respect behandeld.
Jenfary, 48 jaar · Lauwe
Jij gaat mij neuken waar en wanneer jij maar wilt en wanneer ik wil en we zullen een te gekke tijd hebben!
Aniiekah , 47 jaar · Heindonk
Ik zou je graag willen leren kennen. Ik zou graag iets speciaals willen opbouwen met een man zoals jij, omdat je veel van de
Lachliessss, 47 jaar · Simonshaven
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als
SweetSmiley, 46 jaar · Lauwe
Wees heel zachtaardig met mij, want ik ben nog steeds erg vers van het herstellen van de pijn van mijn verleden, alsjeblieft,