Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer het licht zien schijnen. Laten wij elkaar gaan ontmoeten en samen het licht aanschouwen.
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Jij voelt jou aangesproken in wat ik wil en hebt verder ook geen verwachtingen. Een eerlijk en betrouwbaar iemand die lekker zorgeloos wil genieten. Als jij bepaalde fantasietjes hebt vind ik dat alleen maar leuk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Georgyy69, 48 jaar · Winschoten
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is.
Charlott1971, 46 jaar · Heerenveen
Jij bent iemand die het beste uit me probeert te halen en het toelaat dat ik het beste uit jou haal, zonder reserveringen jezelf
Tegeek, 48 jaar · Arnemuiden
Wil je een hoop lol beleven met een te gekke vrouw? Zit je in een dip en moet je opgevrolijkt worden? Wat de reden dan ook is: ik
Abigail X, 48 jaar · Eckelrade
Het spijt me dat ik zo wanhopig ben voor liefde, jij bent iemand die ook in liefde geïnteresseerd is, toch? Kun je me iets
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
Emma N, 48 jaar · Emmen
het is fijn om iemand te kennen die zo schattig en netjes is en een mooie geur heeft. Voor mij is het erg aantrekkelijk. En ik