Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een berichtje te sturen. Ik zal jou ook zeker speciaal laten voelen als ik bij jou ben. Ik zeg dit niet vaak, maar ik doe bijna alles...voor jou.
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wilma, 47 jaar · Noordbergum
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen.
Marshafijn, 46 jaar · Fijnaart
Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat
TijdVoorLiefde, 49 jaar · Zwolle
Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan
X Alissa, 48 jaar · Geleen
Ik ontmoet graag een persoon die een vriend of metgezel kan zijn. Ik vind het leuk om hier een vrijblijvende vriend te hebben.
Liek3, 45 jaar · Oude-Tonge
Zeker van je zaak en je weet precies wat je wilt? Dan hoop ik dat hierbij de eerste stap snel gezet kan worden. Ik geef je alle
Ann-iika, 49 jaar · Overhespen
Een onafhankelijke, hartverwarmende zoekende vent.