Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een berichtje te sturen. Ik zal jou ook zeker speciaal laten voelen als ik bij jou ben. Ik zeg dit niet vaak, maar ik doe bijna alles...voor jou.
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst bij jou afspreken. Dit omdat ik mijn vriend niet teleur wil stellen. Als je interesse hebt, laat een berichtje achter
Lekker samen in de jacuzzi en doen waar we zin in hebben. Of heb jij nog een betere plek voor ons tweetjes, ik sta overal wel open voor .Zou jij daar met mij voor willen gaan?