Ik ben op zoek naar mijn dekseltje. Op elk potje past er één maar het lijkt alsof het mijne zoek is. Jij bent voor mij misschien de ideale man, een beetje stoer maar vooral heel aanhankelijk. Jij wilt graag een meid die eruit ziet as ik en die vooral naar veel lichamelijk contact verlangt.
Zoek jij ook naar een lange relatie. Dan ben je net als ik op zoek. Misschien word het wel erg gezellig. Lijkt mij super om leuke herinneringen samen te gaan maken. Het zal ons beiden goed doen.
Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien. Is het dan te moeilijk tegenwoordig. Om voor de liefde te gaan? Ik zou graag een relatie willen op basis van respect en vertrouwen en dat is juist hetgeen er groeien moet en tijd nodig
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sneakkie, 46 jaar · Schoorl
Ben jij een gezellige sportief persoon? motiverend, ondernemend en doorslaggevend? Hygienisch enz... Ja, ik heb mijn
ElorrahX, 46 jaar · Obdam
Een leuke fijne vriendschap met een heerlijke tijd samen, en wie weet is daar nog ruimte voor liefde. Ik sta er open voor en
SyddNeyy , 47 jaar · Hardenberg
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films,
NoordHolland, 47 jaar · Klimmen
Geen bezwaar hebben met een hoger inkomen van mijn kant maar zeker ook niet denken dat je kunt luieren en op mijn zak teren.
Francesca, 46 jaar · Steenwijk
Ik hou van een stevig gebouwde man,misschien wat zonnig kleurtje maar hoeft niet. Helaas mannen, ik heb een hekel aan zweetvoeten.
Gina1968, 49 jaar · Zaventem
Leuke gezellige man die graag geniet met een dame van sex en af en toe eens een etentje samen