Je bent vriendjes materiaal, ik kan je vertrouwen en je begrijpt me, je bent niet bezitterig. Je vind het leuk om te gaan picknicken in een park, ontspannen op het strand en naar de stad gaan om midden in de nacht naar de sterren te kijken, dat zijn voor mij allemaal perfecte 'dates'.
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Jij bent een van die lekkere geile mannen die hier met de bosjes zitten, een die zijn mond kan houden over het feit dat je mij een paar keer in de week vol ligt te pompen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BarbaraxKiss, 47 jaar · Eindhoven
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.
Aantafel, 49 jaar · Alkmaar
Een man die er hetzelfde van wil maken als mij, dan hebben wij al een mooi begin gemaakt. Lijkt me leuk om mee te maken. Genieten
Lianneli, 47 jaar · Helchteren
Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar
Natalxxx70, 48 jaar · Kuringen
Vind je het leuk me te helpen met mijn poesje te spelen? Daarna zal ik de gunst aan jou teruggeven. En we zullen genieten van
EsteehXxx, 48 jaar · Julianadorp
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel