Jij hebt net als ik een voorliefde voor toneel of opera en je zoekt ook iemand om hier samen over te kunnen babbelen en ervan te genieten.
Flower Babe, 45 jaar · Luttelgeest
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard? En accepteert mijn maat zelfs als ik niet zo sexy of slank ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Altijdvrolijktoch, 46 jaar · Beveren
Avonturiers, mannen die uit zijn op een one-night-stand, gelieve niet te reageren.
Suprisexx, 49 jaar · Paterswolde
Een man die er geen probleem mee heeft dat ik gehuwd ben
GehuwdGewillig, 49 jaar · Hoevenen
Een man met ervaring, of wel meer ervaringen die ik nog niet ken. Die mij als het ware nieuwe dingen kan leren. Het hoeft allemaal
MyrleLoxx18, 46 jaar · Melsbroek
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel
WillekeV, 45 jaar · Ekeren
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige