Ik kan hier wel op gaan schrijven dat ik op zoek ben naar een leuke, vlotte, humoristische man maar wat voor jou leuk is, is dat voor mij misschien niet en vice versa. Wel graag serieus.
Hoe zou je het vinden als ik je wilde benaderen? Wil je samen met mij ontdekken wat er nog meer op seksueel gebied met bijhorend speelgoed mogelijk is? Ik barst van de geile ideeën. Je houdt ervan om tot het uiterste te gaan en jezelf erotisch te trakteren.
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.