Je bent niet het type dat elke week de kroeg in moet, of perse de deur uit hoeft om plezier te hebben. Je houdt van goede, diepgaande gesprekken maar ook van lekkere ongedwongen praatjes die nergens over gaan en waar we samen om kunnen lachen. Wat nog meer? Vertel jij mij maar..
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Flower Babe, 45 jaar · Luttelgeest
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard? En accepteert mijn maat zelfs als ik niet zo sexy of slank ben.
Ik hoop dat jij een leuke man bent die samen met mij gewoon heel erg stout wilt zijn. Want dat zou ik wel super vinden natuurlijk. Ben jij een leuke ondernemende man, stuur dan snel een spannend berichtje naar mij.