Je bent niet het type dat elke week de kroeg in moet, of perse de deur uit hoeft om plezier te hebben. Je houdt van goede, diepgaande gesprekken maar ook van lekkere ongedwongen praatjes die nergens over gaan en waar we samen om kunnen lachen. Wat nog meer? Vertel jij mij maar..
We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er ook een geweldige tijd van. Dus we doen wat we willen en we gaan er gewoon voor!
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven en samen met mij overal naartoe te gaan.
Jij bent een van die lekkere geile mannen die hier met de bosjes zitten, een die zijn mond kan houden over het feit dat je mij een paar keer in de week vol ligt te pompen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Polana, 47 jaar · Antwerpen
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent
X-Elisabeth-x, 46 jaar · Michelbeke
Ik ben niet op zoek naar een relatie, dus de persoon die me laat klaarkomen door zijn tong lekker in mijn gleufje te stoppen
J1LL, 46 jaar · Mirns
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn
Welovetrio, 46 jaar · Amsterdam
een VROUW die met een erotisch en aantrekkelijk paar, dat van goede sex houdt, een heerlijke geile avond wil beleven.
NiceAnahii-, 47 jaar · Koersel
Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend