Ik zou je aanbod zeker niet af slaan als het een goed aanbod is. Wij doen waar we zin in hebben en dat hou ik me dan ook voor. Zou jij die kans dan ook echt met open armen ontvangen?
Je vind het leuk om samen te zijn met een vrouw, en je bent ook opzoek naar de klik! Die hoeft er ook niet meteen te zijn, maar een paar dezelfde interesses zou wel erg leuk zijn. Lekker op het terras zitten vind je heerlijk, maar ook samen op de bank, of een wandeling maken. Uiterlijke voorkeuren heb ik niet,
De man die ik wil vinden, is serieus en oprecht. Hij weet wat hij wil in dit leven. Hij wil een gezin stichten en kinderen krijgen. Hij weet hoe hij voor een vrouw en kinderen moet zorgen. Hij heeft veel hobby's en interesses, hij houdt van reizen. Ik wacht ongeduldig op je brief!
Een man die echt geïnteresseerd is in mij, iemand die niet met me gaat spelen, maar me in plaats daarvan laat voelen dat ik speciaal voor hem ben. Dat is wat ik zoek in mijn partner voor de rest van mijn leven.