Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst bij jou afspreken. Dit omdat ik mijn vriend niet teleur wil stellen. Als je interesse hebt, laat een berichtje achter
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven. Ik zal ervoor zorgen dat we allebei zullen genieten, ik ben helemaal voor jou. Waar wacht je nu op?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LissWorkingGirl, 45 jaar · Nieuwkoop
Op zoek naar een gepassioneerde en gevestigde leuke man!
Celib6, 48 jaar · Nieuwmunster
Je moet genoeg tijd voor me hebben, ik weet zeker dat we deze tijd voor ons geweldig kunnen maken samen. Ben je er klaar voor
Fr70, 47 jaar · Elspeet
Lees over mij..............
Spontania, 46 jaar · Borger
Iemand die net als ik van de mooie dingen kan genieten, je bent leuk en gezellig. Een verzorgd uiterlijk en een opgeruimd karakter.
PartyPrincesX, 45 jaar · Assendelft
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en
MarJoLein69, 48 jaar · Hendrieken
Een begin maken is het halve werk en als wij een goed gesprek kunnen opstarten is er misschien van alles mogelijk. De tijd zal