- gewaagd aan mij -ook wel eigen mening -ik niet te snel kan overheersen spontaan - niet te lui ( sportief dus ) lief betrouwbaar - en graag kinderen wil.
Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Jij bent lief, verzorgd en discreet. Mijn man mag hier natuurlijk niet achter komen. Bij voorkeur ben je ook gebonden, want dan begrijp je de discretie die ik bedoel.... ;)