De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent, het geeft je levenservaring. Ik heb verder geen wensenlijstje, als ik je zie dan weet ik wat ik zocht en waar ik graag de mooie en minder mooie momenten in het leven mee zou willen delen
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven. Ik zal ervoor zorgen dat we allebei zullen genieten, ik ben helemaal voor jou. Waar wacht je nu op?
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar de grenzen van genot nog wat opgerekt kunnen worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Binnenpretzel, 49 jaar · Diest
Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd
Femke41, 46 jaar · Gouda
ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten.
Sharry, 46 jaar · Leuven
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen.
AwesomeMabel, 47 jaar · Knokke
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man
BlondJe70, 47 jaar · Brugge
Wanneer ik voor je kook vind je het gezellig bij me te staan met een glaasje wijn en misschien help je wel met koken.
BlackVelvets, 46 jaar · Belsele
Hey lekkere prooi van mij, probeer maar niet weg te rennen want ik vang jou toch wel ;-) Jij bent iemand die niet snel uit mijn