Je bent leuk en goed in het hebben van plezier samen met mij, je kunt alles wat je graag wilt met me doen.Je bent een man die precies weet wat een vrouw als ik nodig heeft en zal me dat dan ook geven op de momenten dat ik het het meeste nodig heb!
Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
R-O-Y-A-L , 47 jaar · Zeewolde
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Sommige mensen denken dat ik ondanks dat ik anders ben, nog steeds zo mooi en aardig vind. Een volk dat me niet gemakkelijk zal veroordelen, maar ook geïnteresseerd in mij zal zijn. Sommige mensen waarderen wat ik leuk vind en kunnen me ook respecteren.
Je vind het leuk om ook eens een beetje meer aan je zelf te denken? Ik zou het leuk vinden als je een baard zou hebben maar dit hoeft natuurlijk niet :)
Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.
Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VdBinkel, 49 jaar · Berkel-Enschot
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord
Sabine69, 48 jaar · Vorst
Kijk jij er niet van op als een vrouw wat alternatiever is dan een ander! En vind je dat zelfs wel leuk en grappig. Ben jij een
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.
BettyBlue, 49 jaar · Kuinre
Ik zoek een contact met wie ik samen mijn passie voor kunst kan delen. Iemand die net als ik wil genieten van al het mooie in het
NienkeVrij, 47 jaar · Waalwijk
Ben je ook opzoek naar gezelschap en wil je leuke dingen doen zoals, een dagje weg, gezellig samen op de bank voor de televisie
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!