Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Zoek jij ook naar een lange relatie. Dan ben je net als ik op zoek. Misschien word het wel erg gezellig. Lijkt mij super om leuke herinneringen samen te gaan maken. Het zal ons beiden goed doen.
Je vindt het niet erg om wat tijd met me door te brengen in bed en je gaat ervoor zorgen dat je goed werk levert door me te laten klaarkomen. Je vindt het ook leuk om kinky en wild te zijn, want dat is wat mij het meest opwindt. Je hoeft ook niet vrijgezel te zijn.
Je bent een geduldige man, iemand waarbij ik mezelf kan en mag zijn. Die me gewoon leuk en lief vindt en die me niet de hele tijd zit te controleren of te bespioneren.