Heb je geen zin om alleen op vakantie te gaan deze zomer? Als je het ziet zitten om met een leuke, spontane en goedlachse dame op vakantie te gaan, dan moet je zeker reageren. We komen er samen wel uit waar naartoe maar het liefst een land met een warm klimaat.
Je bent een geduldige man, iemand waarbij ik mezelf kan en mag zijn. Die me gewoon leuk en lief vindt en die me niet de hele tijd zit te controleren of te bespioneren.
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent geen probleem, ik vind het dit ook spannend!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sanja1, 49 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige, eerlijke, betrouwbare, lieve, spontane, humoristische, respectvolle, monogame
Laathetzien, 45 jaar · Deinze
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor
Shilooohh, 47 jaar · Amstelveen
Ik wil dat maatje hebben voor seks en meer. Dus laten we het goedmaken en snel laten gebeuren. En als het goed is, doen we het
GeenNonneke, 45 jaar · Poperinge
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke
NatGebedje, 47 jaar · Hasselt
Exhibitionisme, plasseks, buitenseks.
Maddydyy, 48 jaar · Antwerpen
Ben je ook niet op zoek naar een relatie, maar wil je in plaats daarvan een seksmaatje hebben? Dat is zo goed en we maken samen