- gewaagd aan mij -ook wel eigen mening -ik niet te snel kan overheersen spontaan - niet te lui ( sportief dus ) lief betrouwbaar - en graag kinderen wil.
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven allebei iets totaal anders leuk te vinden... Ik zoek iemand die eigenlijk niet past in mijn vriendenkring. Het tegengestelde van wat ik gewend ben, om het nog spannender te maken
Iemand die begrip heeft dat je mijn hart nooit volledig kan krijgen. Tenzij ik natuurlijk helemaal in love raak met je. Een beetje netjes ben je zeker en je verzorgd jezelf goed. Je weet wat lekker is en wat niet. En heb wel zin om regelmatig een leuke vrouw eens te verwennen.
We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er ook een geweldige tijd van. Dus we doen wat we willen en we gaan er gewoon voor!