Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar de grenzen van genot nog wat opgerekt kunnen worden.
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er ook een geweldige tijd van. Dus we doen wat we willen en we gaan er gewoon voor!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GewoonGewaagd, 45 jaar · Geel
Wat ik zoek is een sportieve man, die net als ik ook waarde hecht en gezin en familie. Dat je van huisdieren houdt is wel fijn
Lottiena, 47 jaar · Driel
Jij hebt aan een half woord genoeg. Het is een droom om een man te vinden die mij kan lezen. Iemand die open is en makkelijk praat.
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
Coverthename, 49 jaar · Noordwijkerhout
Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels
Melitta, 49 jaar · Lanaken
Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen
Melinda, 45 jaar · Groningen
Ik ben opzoek naar een vent met dezelfde interesses.