Het enige wat jij mij moet beloven is dat er niemand tussen ons in kan komen en dat wat er ook gebeurt wij er altijd samen weer uitkomen. En in de toekomst als wij wat ouder zijn kunnen er altijd nog kinderen bijkomen als wij dat beide willen.
Mijn ideale man is dapper, verantwoordelijk en heeft goede manieren. Leeftijd maakt me niet uit, ik wil gewoon iemand die me leuk zal vinden en me gelukkig zal maken. Iemand die me de liefde kan laten voelen en die moeite zal doen om tijd met me door te brengen.
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven. Ik zal ervoor zorgen dat we allebei zullen genieten, ik ben helemaal voor jou. Waar wacht je nu op?
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Oekilll, 49 jaar · Grootebroek
En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk"
Paulie7107, 46 jaar · Adinkerke
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk
Elsje1971, 46 jaar · Meedhuizen
Van uitdagingen houden en graag genieten
KayleeXx-, 46 jaar · Vissenaken
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd
Meegannn70, 47 jaar · Esbeek
Een man die een vrouw als ik lekker snel kan laten komen. Jij hebt die magische touch in je vingers ;) Je maakt me geil met 1 oogopslag...
Jilsa, 45 jaar · Wuustwezel
Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen