Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Die camera die zetten wij op een driepootje neer zodat wij de handen vrij hebben. Ik ben al druk bezig met een lekker geil script en dat gaan wij dan naspelen. Maar niet gespeeld, gewoon echt doend. Er mag van mij ook wel een cameraman bij, en wie weet krijgt die het dan ook zo heet dat hij zelfs mee gaat doen.
Je vindt het niet erg om wat tijd met me door te brengen in bed en je gaat ervoor zorgen dat je goed werk levert door me te laten klaarkomen. Je vindt het ook leuk om kinky en wild te zijn, want dat is wat mij het meest opwindt. Je hoeft ook niet vrijgezel te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gevoelig, 49 jaar · Doetinchem
Ik zoek een lieve man met humor waar ik een vriendschapsrelatie mee wil beginnen.
Mariskaasa, 47 jaar · Aalsmeer
Alleen serieuze man, geen gespelletjes . Je moet volwassen genoeg zijn en minstens een paar jaar ouder zijn dan ik. Ik ben
Wateenkont, 45 jaar · Herent
Een geile man die ervaringen heeft met anale sex. Andere ervaringen zijn natuurlijk ook niet verkeerd, ik ben voor heel veel
LexxiDeluxe, 45 jaar · Doetinchem
Ben jij mijn dildo vervanging?
Droppie70, 47 jaar · Halen
Het liefste een man die single is, heb verder niet echt eisen ofzo. Zou het al geweldig vinden om hier een vriend te vinden om
LysahXx, 47 jaar · Lieshout
Voor die mannen die mij wel zouden willen ontmoeten, heb ik niet echt een gebruiksaanwijzing (hihi) of eisen. Zolang jij