Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Je bent een geduldige man, iemand waarbij ik mezelf kan en mag zijn. Die me gewoon leuk en lief vindt en die me niet de hele tijd zit te controleren of te bespioneren.
Wat ik zoek? Nou ik hoop dat jij niet lastig te omschrijven bent! Liefst zou ik willen zeggen: In een woord Fantastisch! Maar die knappe prins kan soms een slechte innerlijk hebben en zo past er ook niet op elk potje een dekseltje... Nu we alles gezegdes hebben gehad, een leuke date met een leuke man is al mooi
Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
All1969, 48 jaar · Vorselaar
Zullen wij eens samen een avondje doorbrengen samen? Lekker tegen elkaar aan kruipen en elkaars warmte voelen? Hopelijk
Arna196808, 49 jaar · Oudenaarde
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen
Zazaza, 48 jaar · Baarle-Hertog
Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent
Feestbeest, 46 jaar · Tilburg
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel!
Lachliessss, 47 jaar · Simonshaven
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als