Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien. Is het dan te moeilijk tegenwoordig. Om voor de liefde te gaan? Ik zou graag een relatie willen op basis van respect en vertrouwen en dat is juist hetgeen er groeien moet en tijd nodig heeft.
Als je op zoek bent naar harde seks, ben ik beschikbaar voor jou. Wat kan jij voor mij betekenen? Laten we sman maar stout worden. Wil je me heel lang met me neuken?
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.
Amy100, 48 jaar · Akkrum
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij
Rhana, 45 jaar · s-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die
Joohleney, 49 jaar · Heverlee
Als je denkt dat dit speciaal voor ons zal zijn, moet je me hier gewoon een bericht sturen. Ik zal je een speciaal gevoel geven
Lolhebbensamen, 48 jaar · Hezingen
Bijzondere eisen heb ik zo niet bij een man. Ik vind het het belangrijkste dat we samen op een lijn zitten en dat we samen uren