Een leuke vent, spontaan lief en ook gek op seks die samen met mij die saaie avonden wil invullen. Ik hou ervan en zoek een maatje kan jij wel dat maatje voor me zijn?
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Je bent niet het type dat elke week de kroeg in moet, of perse de deur uit hoeft om plezier te hebben. Je houdt van goede, diepgaande gesprekken maar ook van lekkere ongedwongen praatjes die nergens over gaan en waar we samen om kunnen lachen. Wat nog meer? Vertel jij mij maar..
Nancy , 45 jaar · Zeewolde
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Slank lijf
Heeft ze nog niet ingevuld
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veldbella, 47 jaar · Antwerpen
Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd
Marjay, 48 jaar · Kortrijk
Helaas kan ik alleen hier ontvangen als mijn vriendin op werk is, wat voornamelijk in de ochtend is en overdag. Ik ben kok en
Chrisblueeyes, 45 jaar · Lith
We kunnen voor elkaar gaan zodra we elkaar een beetje hebben leren kennen. Hoe dan ook is dat een must. Ik wil daar graag werk
Maryi, 48 jaar · Annerveenschekanaal
Ik zoek iemand die snel van begrip, gedreven, avontuurlijk is - en ja je moet ook wel een beetje aantrekkelijk zijn . Je moet
La-kiss-ha, 46 jaar · Messelbroek
Ben je ook een nieuweling hier? Of misschien een veteraan? Beide zijn prima, omdat je me kunt leren hoe het hier allemaal werkt.
TijgertjeNessa, 47 jaar · Vinkeveen
Een man die goed kan masseren is belangrijk, zo bouw je de spanning lekker op om samen naar het hoogtepunt te werken! Je bent