Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende bestemming die gepland gaat worden. Altijd handig zoiets natuurlijk.
Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar de grenzen van genot nog wat opgerekt kunnen worden.
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij. Ik hoop echt dat dit iets moois gaat worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tiiiaa, 48 jaar · Woerden
Een man in me leven die er voor me is. Waar ik seks mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen. Maar seks is eigenlijk wel het allerbelangrijkste
Goodgirl4u, 47 jaar · Kerkhove
Jullie hebben net als ik zin in een avontuurtje! Wij zijn allemaal discreet natuurlijk!
JeannetteB, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Jij hebt voldoende haar op je tanden om mij tegen te spreken en je bent ook op zoek naar wat romantiek in je leven!
Amateurtjeluik, 47 jaar · Antwerpen
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk
16Emmalyn, 46 jaar · Slootdorp
Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk
SexxxBomb, 48 jaar · Dinteloord
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje