Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer het licht zien schijnen. Laten wij elkaar gaan ontmoeten en samen het licht aanschouwen.
Die camera die zetten wij op een driepootje neer zodat wij de handen vrij hebben. Ik ben al druk bezig met een lekker geil script en dat gaan wij dan naspelen. Maar niet gespeeld, gewoon echt doend. Er mag van mij ook wel een cameraman bij, en wie weet krijgt die het dan ook zo heet dat hij zelfs mee gaat doen.
MimmieLove, 48 jaar · Almere
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij: Lief, spontaan, gevoelig, gezelschapsdier, down to earth maar ook een tikkeltje eigenwijs? Je weet hoe je in het leven staat, hebt je leven op orde, maar mist een partner om dat leuke
Je bent een geduldige man, iemand waarbij ik mezelf kan en mag zijn. Die me gewoon leuk en lief vindt en die me niet de hele tijd zit te controleren of te bespioneren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HotFlor72, 45 jaar · Buggenhout
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken.
QueenSophia, 46 jaar · Hoek
Jij bent leuk en single. Je zoekt ook een leuke vrouw om gezellige en leuke dingen mee te doen.
Maaaaiiikehaai, 49 jaar · Aartselaar
Ben jij ook net als ik een echt gezelligheidsmens, hou je van genieten en vind je het leuk er lekker op uit te gaan maar mis je
Gabriella70, 47 jaar · Tongeren
VolgtEENDER ALS MAAR SEX IS
BBWenmeer, 45 jaar · Leeuwarden
Je zoekt ook afleiding van je normale leven en hebt ook geen zin om uiteindelijk als het leuk geweest is alles te verliezen
Utopiea, 48 jaar · Cromvoirt
strakke pakken, stropdasjes en snelle auto's. Misschien zit daar wel wat tussen, of je moet mij zo kunnen overhalen dan ik