Je hebt een baan waar je het naar je zin hebt of tevreden mee bent, praat graag over leuke dingen en beseft dat je met klagen niet ver komt. Je hebt een ruime fantasie en je mag zeker een beetje stoer zijn.
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Zullen we op ontdekking gaan en zien wat er voor ons in zit? Met name in bed kan het wel eens heel erg lekker uitpakken. Denk je nu wat ik denk en wil je daar meteen voor gaan met me?
Je moet wel vrij zijn , om mij een goeie beurt te kunnen geven! Laat me voelen hoe het met je harde pik is, ik wil hem verwennen en diep in mijn poesje stoppen zo dat we beide lekker kunnen klaarkomen!
Wat ik zoek? Nou ik hoop dat jij niet lastig te omschrijven bent! Liefst zou ik willen zeggen: In een woord Fantastisch! Maar die knappe prins kan soms een slechte innerlijk hebben en zo past er ook niet op elk potje een dekseltje... Nu we alles gezegdes hebben gehad, een leuke date met een leuke man is al mooi
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Space Girl, 49 jaar · Katwijk
jij kan gezellig kletsen en heeft humor. Vreemdgaan is not done. IK ZOEK GEEN VROUW
EsteehXxx, 48 jaar · Julianadorp
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan?
LoveLivine , 47 jaar · Holthees
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd
Hete Panda, 46 jaar · Mechelen
doe jij ook aan sport wandelen in het bos en vrijen in het bos