Ik ga binnenkort naar de grote stad op kamers wonen en eigenlijk wil ik gewoon leuke mensen leren kennen die toevallig in de buurt vandaag komen. leuke gezellige en spontane mensen :)
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Mijn ideale man is dapper, verantwoordelijk en heeft goede manieren. Leeftijd maakt me niet uit, ik wil gewoon iemand die me leuk zal vinden en me gelukkig zal maken. Iemand die me de liefde kan laten voelen en die moeite zal doen om tijd met me door te brengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Celib6, 48 jaar · Nieuwmunster
Je moet genoeg tijd voor me hebben, ik weet zeker dat we deze tijd voor ons geweldig kunnen maken samen. Ben je er klaar voor
Kleurloos, 48 jaar · Achterveld
Een eerlijke persoon die een relatie wel ziet zitten
Hay Ley, 47 jaar · Klerken
Zou jij mijn partner kunnen zijn en elkaar kunnen geven waar we zo naar verlangen? Een relatie zou zeker aan de orde kunnen
Pandatje68, 49 jaar · Vriezenveen
EEN VROUW DIE IN IS VOOR EEN TRIO EN VOOR ALLES TE VINDEN IS EN EEN SERIEUSE SEXRELATIE WILT
BdB68, 49 jaar · Holten
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde
Treasure6711, 49 jaar · Berlicum
Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen