Seks is de laatste tijd veel in mijn gedachten en ik wil het ook hebben. Dat is wat mij zo gelukkig maakt. Dus laten we de liefde bedrijven en het vaker doen, als we het allebei leuk vinden!
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Iemand die begrip heeft dat je mijn hart nooit volledig kan krijgen. Tenzij ik natuurlijk helemaal in love raak met je. Een beetje netjes ben je zeker en je verzorgd jezelf goed. Je weet wat lekker is en wat niet. En heb wel zin om regelmatig een leuke vrouw eens te verwennen.
Ik hoop dat jij een leuke man bent die samen met mij gewoon heel erg stout wilt zijn. Want dat zou ik wel super vinden natuurlijk. Ben jij een leuke ondernemende man, stuur dan snel een spannend berichtje naar mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IngeBi34, 45 jaar · Leiden
volgt
CherinnXX, 47 jaar · Aalst
Single en alleen, is dat ook voor jou zo en wil je graag fijn gezelschap? Ik weet zeker dat we er samen uit gaan komen. Dat is het
Calima, 47 jaar · Apeldoorn
gezellig, vriendelijk, warm en openhartig, ik hou wel van een man met veel inhoud. de sterke verhalen hoef ik niet, die verzin
Apekooltje, 47 jaar · Amsterdam
Je houdt er wel van dat ik ik piercings & tattoos heb en ook niet dat ik een vrouw van 43 ben die zich kleed als een 18jarige
Poppetje720813, 45 jaar · Veendam
zo lang je bij mij in de buurt woont is alles bespreekbaar
WilDiscreet, 45 jaar · Borsbeke
Wie oh wie wil mijn erotisch wensenlijst vervullen? Kan helaas niet bij mij thuis, (getrouwd, ongemakkelijk) maar eventueel