Een seksrelatie voor meerdere keren. graag discreet! Dit gaat buiten mijn man om, en dat wil ik liever zo houden. Hij weet dat ik graag met andere mannen ga, maar niet dat ik daadwerkelijk tot deze actie ben gekomen.
Ik zoek een man voor seks en misschien liefde. Het zou me heel erg blij maken mocht dat gebeuren. Maar eigenlijk wil ik het zo snel mogelijk dus laten we maar geen tijd verspillen.
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Jij bent lief, verzorgd en discreet. Mijn man mag hier natuurlijk niet achter komen. Bij voorkeur ben je ook gebonden, want dan begrijp je de discretie die ik bedoel.... ;)
Je moet wel vrij zijn , om mij een goeie beurt te kunnen geven! Laat me voelen hoe het met je harde pik is, ik wil hem verwennen en diep in mijn poesje stoppen zo dat we beide lekker kunnen klaarkomen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Charly68, 49 jaar · Zwolle
Ik hou van slanke en wat vollere mannen, dat vind ik allebei erg mooi. behaarde of onbehaarde borst vind ik allebei geil. Qua
Marijkuh, 49 jaar · Groningen
sex erg lekker vinden , Discreet willen en kunnen zijn
Willyborst, 47 jaar · Melsbroek
Ik zoek lekkere mannen en vrouwen die net als ik houden van geile sex. Discretie is heel belangrijk! Mannen en vrouwen die
Wet69, 48 jaar · Rotterdam
leuke man en/of vrouw om leuke dingen mee te doen.
Sabientje1969, 48 jaar · Tienen
Ben een mensen mens en hoop hier de man van mijn dromen te ontmoeten.
June00, 47 jaar · Zorgvlied
Ik ben op zoek naar iemand die een goede vriend voor me zal zijn om mee te beginnen endan zien we wel wat er verder gebeurt. Wie