Wat ik zoek? Ik zoek een man die nodig verwend moet worden. Die dat nu wel nodig heeft! Iemand die wel open staat om veel van mij te krijgen. Dat mag! Iemand die graag ontvangt zonder te geven. Gewoon krijgen en openstaan om dat he ontvangen zonder er wat voor terug te hoeven te doen. En dan bedoel ik niet kadootjes hoor! Gewoon kleine dingen die je voor een ander die ik graag doe.
Je bent een goed verzorgde en stabiele man, stevig in je schoenen en een gezond verstand. Ik hoop ook dat je eerlijk bent, vrijgezel en op zoek naar een vast contact en een eventuele relatie. Je houdt wel van uitdagend...
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.
Als je op zoek bent naar harde seks, ben ik beschikbaar voor jou. Wat kan jij voor mij betekenen? Laten we sman maar stout worden. Wil je me heel lang met me neuken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hello2, 46 jaar · Roeselare
Ik zou graag iemand tegenkomen die heel veel humor heeft, eerlijk en te vertrouwen is. Die positief ingesteld is en die een
Allieca, 46 jaar · Ossenwaard
wil hier een ware liefde vinden voor een levenspartner, ik heb een vriendelijke, oprechte, volwassen en stabiele man nodig.
Davidgettagotum, 48 jaar · Deurle
Volgt
Roselie71, 46 jaar · Leiden
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
Salma1201, 47 jaar · Genderen
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon.
XxLatoyaxx, 45 jaar · Valkenburg
Ben jij die leuke en spannende man waar ik naar zoek? Lief maar spannend? Eigenlijk wil ik je tig dingen vragen, maar ik wil