Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Je vind het leuk om samen te zijn met een vrouw, en je bent ook opzoek naar de klik! Die hoeft er ook niet meteen te zijn, maar een paar dezelfde interesses zou wel erg leuk zijn. Lekker op het terras zitten vind je heerlijk, maar ook samen op de bank, of een wandeling maken. Uiterlijke voorkeuren heb ik niet,
Jij voelt jou aangesproken in wat ik wil en hebt verder ook geen verwachtingen. Een eerlijk en betrouwbaar iemand die lekker zorgeloos wil genieten. Als jij bepaalde fantasietjes hebt vind ik dat alleen maar leuk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Latinababy2015, 46 jaar · Delft
Ik wil graag spannende en intresante mannen ontmoeten
FullHouse69, 48 jaar · Rhenen
Jij moet gezellig zijn en ook een praatje kunnen maken met mij en beschikbaar kunnen zijn als ik behoefte aan je zou hebben.
XZoezoe, 49 jaar · Naarden
Ben je dol op de wereld? Reis mee en dan bedoel ik niet 2 weken in een all-in hotel, maar op zoek naar de kleine B & B's. Samen
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!
Ilovedrakebell, 45 jaar · Brugge
Je hebt het goed voor elkaar in het leven alleen ook jij mist die ene ..misschien vullen we elkaar aan?
Cool Ivyy70, 47 jaar · Opeinde
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten.