Een man die echt geïnteresseerd is in mij, iemand die niet met me gaat spelen, maar me in plaats daarvan laat voelen dat ik speciaal voor hem ben. Dat is wat ik zoek in mijn partner voor de rest van mijn leven.
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Ik zoek niet speciaal iets, ik kan geen eisen stellen want ik wil het namelijk graag ondervinden, Lijkt het je leuk dit met mij aan te gaan dan hoor ik graag iets van jou!
Jij bent lief, verzorgd en discreet. Mijn man mag hier natuurlijk niet achter komen. Bij voorkeur ben je ook gebonden, want dan begrijp je de discretie die ik bedoel.... ;)
Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gabriella70, 47 jaar · Tongeren
VolgtEENDER ALS MAAR SEX IS
Xessie, 46 jaar · Antwerpen
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans,
16Emmalyn, 46 jaar · Slootdorp
Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk
Love-Cornelie, 49 jaar · Zevenhuizen
Ik weet dat dit slechts van tijdelijk geluk is, maar als je me tevreden kunt stellen, weet ik zeker dat het geweldig voor ons
Hipgevoel, 49 jaar · Houtigehage
Dus, als jij je geroepen voelt en een keer een puzzel of spelletje met me wilt wagen, neem deze uitdaging aan. Je wint het toch
Yvonnezoekt, 46 jaar · Roermond
Ben jij gezellig.. goed verzorgt..veel humor..lief.. modebewust..je woordje klaar.. Dan wie weet...........een leuke