Je bent niet het type dat elke week de kroeg in moet, of perse de deur uit hoeft om plezier te hebben. Je houdt van goede, diepgaande gesprekken maar ook van lekkere ongedwongen praatjes die nergens over gaan en waar we samen om kunnen lachen. Wat nog meer? Vertel jij mij maar..
Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar de grenzen van genot nog wat opgerekt kunnen worden.
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.