Jij ziet vrouwen niet als lust objecten, maar neemt de tijd om een vrouw te leren kennen. Je wilt weten wie ze is en waar ze voor staat en je wilt er niet zo snel mogelijk overheen.
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst bij jou afspreken. Dit omdat ik mijn vriend niet teleur wil stellen. Als je interesse hebt, laat een berichtje achter
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!