Ben je benieuwd wat ik al op mijn onge leeftijd in mijn mars heb? Bel mij dan snel voor een afspraakje! Ik ben bereikbaar van maandag tot vrijdag van 09u30 tot 15u30 en van 20 tot 22 u. Afspraken in het weekend en late uren zijn uiteraard bespreekbaar. Ontvangst op hotel in Gent ( regio Oost vl, West vl, Vlaams Brabant ) Hopelijk tot snel! Lieve geile kusjes kiaratje. xxx
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we het fijn kunnen hebben samen. Ik zoek wel een ondernemend iemand, iemand die het heerlijk vind om er op uit te gaan en die misschien ook wel van reizen houd!