Hij zou net zoveel van me moeten houden als ik van hem. Hij zou ook van mij moeten houden zoals ik ben. Met liefde kunnen we de band tussen ons versterken en dan zal ons huwelijk sterker dan ooit zijn. Vervolgens zou mijn ideale echtgenoot een grote persoonlijkheid moeten hebben, respect en loyaliteit. Omdat ik het type persoon ben dat mensen behandel zoals ze me behandelen
Ook deze rijpe vrouwen uit Groningen zijn nog op zoek naar sex
MimmieLove, 48 jaar · Almere
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij: Lief, spontaan, gevoelig, gezelschapsdier, down to earth maar ook een tikkeltje eigenwijs? Je weet hoe je in het leven staat, hebt je leven op orde, maar mist een partner om dat leuke
Mijn ideale man is dapper, verantwoordelijk en heeft goede manieren. Leeftijd maakt me niet uit, ik wil gewoon iemand die me leuk zal vinden en me gelukkig zal maken. Iemand die me de liefde kan laten voelen en die moeite zal doen om tijd met me door te brengen.
Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.