Je vind mijn verzameling niet al te gek ..Je houd van wandelen, markten bezoeken en kleine tripjes maken. Het liefste rook je niet.maar dat kan ik niet tegen houden als je het wel zou doen.
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf. Ik ben lief, dus laat wat van je horen :)
We doen wat we willen en we gaan ervoor. Dat is naar mijn mening het beste van het leven. Dus laten we het laten gebeuren en ontdekken of we dat voor elkaar kunnen zijn!
Die camera die zetten wij op een driepootje neer zodat wij de handen vrij hebben. Ik ben al druk bezig met een lekker geil script en dat gaan wij dan naspelen. Maar niet gespeeld, gewoon echt doend. Er mag van mij ook wel een cameraman bij, en wie weet krijgt die het dan ook zo heet dat hij zelfs mee gaat doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carla68, 49 jaar · Hoogvliet Rotterdam
Volgens mij bied ik je een hele leuke functie aan. Hard werken voor je centen moet je niet doen en het is daarnaast nog leuk om
LuckyMeAura, 46 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Je houdt ervan dingen te doen die normaal zijn of preutse mensen niet willen. Dat is wat je onderscheidt van de anderen. Ik
Esmee369, 48 jaar · Zenderen
Jij hebt natuurlijk ook minstens 1 motor! Bovendien weet je hoe je mij kunt laten genieten als ik het een beetje heet krijg.
Tarutaru, 48 jaar · Emmen
Ik hoop hier een lieve man te vinden die ook positief in het leven staat en zich kan vinden in mijn profiel. Eerst maar een leuke
Emily-X-, 47 jaar · Kalmthout
Ik ben op zoek naar een volwassen persoon die een vriend en een metgezel voor mij kan zijn. Niets dat serieus is of niet hoeft
Fotogeniekk, 46 jaar · Essen
Wie heeft er tijd over en wil dat dan wel in mij stoppen? Je bent geduldig en het hoeft niet allemaal direct van jou..