Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige goedsul. Dus eigenlijk van alles een beetje in 1 man.
Ik wil een perfecte nacht hebben en ik wil dat je me hard neukt. Ik zou zo blij zijn als je dit met mij zou willen doen. Ik heb een perfecte seksdate nodig, nu alleen nog de man vinden die mij deze geile nacht gaat geven!
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven allebei iets totaal anders leuk te vinden... Ik zoek iemand die eigenlijk niet past in mijn vriendenkring. Het tegengestelde van wat ik gewend ben, om het nog spannender te maken
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
De man die ik wil vinden, is serieus en oprecht. Hij weet wat hij wil in dit leven. Hij wil een gezin stichten en kinderen krijgen. Hij weet hoe hij voor een vrouw en kinderen moet zorgen. Hij heeft veel hobby's en interesses, hij houdt van reizen. Ik wacht ongeduldig op je brief!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Taera, 49 jaar · Limmen
Verzorgd, hygiënisch, niet te behaard. Durft te experimenteren op het gebied van seks! Fit en gezond! Graag bij je
Bianblauw, 47 jaar · Tisselt
Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een
Upmyalley, 46 jaar · Driehuizen
Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben.
Thalia72, 46 jaar · Maasmechelen
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet
Berdien, 48 jaar · Gelrode
Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind
Carolasingl1970, 47 jaar · Bekegem
Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt