Lief groot sterk serieus schouder gevoelig. Eigenlijk wel belangrijke dingen die een man als eigenschap zeker moet hebben. Lief omdat je natuurlijk lief moet zijn als het nodig is. En groot en sterk omdat ik dat zo leuk vind. En gevoelig zou ik helemaal geweldig vinden. Een man die durft te laten zien dat hij gevoel heeft. Leeftijd niet echt heel belangrijk. Mij leuk vinden dat is echt het belangrijkste.
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Flower Babe, 45 jaar · Luttelgeest
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard? En accepteert mijn maat zelfs als ik niet zo sexy of slank ben.
Jij voelt jou aangesproken in wat ik wil en hebt verder ook geen verwachtingen. Een eerlijk en betrouwbaar iemand die lekker zorgeloos wil genieten. Als jij bepaalde fantasietjes hebt vind ik dat alleen maar leuk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kimberley1970, 47 jaar · Gaanderen
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben
MeisjevdHEMA, 48 jaar · Dalfsen
Wat ik zoek? In eerste instantie een vriendschap. Het zou mooi zijn als deze uitgroeit naar een relatie.
Ilyzah, 48 jaar · Voorschoten
Jij ben liefe man en is geseelig
Morgaann, 45 jaar · Ingber
Ik hoop dat je alles zult doen om me hier te bevredigen. Ik weet zeker dat dit geweldig voor ons zal zijn. Ben je klaar om binnenkort
GeheimeLiefde, 49 jaar · Alphen
Ten eerste; discretie is vereist! Verwacht niet dat ik mijn man verlaat voor de sex. Ten tweede; je beschikt over eigen vervoer,