Jij staat open voor het onbekende, wat er op jouw pad komt dat weet jij niet, maar wat er dan komt dat ga jij met open ogen en open armen tegemoet. Jij gaat geen uitdaging uit de weg en zal mij met alle liefde die jij hebt behandelen.
We doen wat we willen en we gaan ervoor. Dat is naar mijn mening het beste van het leven. Dus laten we het laten gebeuren en ontdekken of we dat voor elkaar kunnen zijn!
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Echtema19690513, 48 jaar · Sleidinge
Ik zoek een echte heer, die weet hoe hij een vrouw moet en hoort te behandelen. Ik zoek iemand met gevoel voor humor en niet al
Charlotzzzz, 49 jaar · Bulskamp
Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus
Testler, 49 jaar · Zonhoven
Heb plezier met me, neuk me alles wat je wilt en doe niets dat me kwaad kan maken!
Romantiek4Mar, 49 jaar · Grotenberge
Een gewone, eenvoudige en leuke man. Geen opschepper of macho type. Iemand die houdt van gezellige dingen doen. Uit eten
Vlinder14, 49 jaar · Alkmaar
Volgt
EstherSingl1969, 48 jaar · Lo-Reninge
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat