Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven allebei iets totaal anders leuk te vinden... Ik zoek iemand die eigenlijk niet past in mijn vriendenkring. Het tegengestelde van wat ik gewend ben, om het nog spannender te maken
Ik zoek niet speciaal iets, ik kan geen eisen stellen want ik wil het namelijk graag ondervinden, Lijkt het je leuk dit met mij aan te gaan dan hoor ik graag iets van jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AniciaBunBun, 45 jaar · Westkapelle
Iemand die geniet van een orgasme net zo veel als ik dat doe. Ik heb een enorm libido dus ik hoop dat je me een beetje kunt bijhouden.
MeisjevdHEMA, 48 jaar · Dalfsen
Wat ik zoek? In eerste instantie een vriendschap. Het zou mooi zijn als deze uitgroeit naar een relatie.
Zoethapje, 46 jaar · Dodewaard
Ben jij ook op zoek naar? Vind je het leuk om gewoon samen het gezellig te maken? Dat kan thuis zijn of op een andere plaats.
Schoneslaapster, 47 jaar · Heerenveen
Als je maar van neuken houdt en er verzorgd uitziet. En het moet natuurlijk discreet
IlsevanderB, 46 jaar · Hakendover
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar
18x04Janey, 48 jaar · Veenendaal
Een man die mij lekker op mijn billen slaat, weet hoe het moet om een vrouw lekker geil te maken. Een man die ik lekker mag pijpen