Ik wil dat je geduld met me hebt. Als u dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Ben je bereid om snel bij mij te zijn? Ik ben klaar voor alles met je.
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Jij bent een van die lekkere geile mannen die hier met de bosjes zitten, een die zijn mond kan houden over het feit dat je mij een paar keer in de week vol ligt te pompen!
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en geduldig is omdat ik weet dat ik heel koppig kan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Snoopyzoet, 46 jaar · Gelrode
Zou jij jezelf anders eens kunnen en willen beschrijven? Dan heb ik ook een beeld van jou en dat maakt alles ook een stuk makkelijker
EmmylouXX, 46 jaar · Loosdrecht
Een man die dezelfde interesses heeft. Nou als dat zo is dan zullen we zoveel dingen hebben om over te praten, toch? en ik wil
Macciee, 46 jaar · Hoegaarden
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel
Rany, 46 jaar · Gronsveld
Je bent kieskeurig en gaat niet zomaar met iedereen plat. Je zoekt echt een persoon goed uit en diept het uit voor je er je geheimen
BertaDD, 46 jaar · Berg
Iemand om het samen mee te vieren. Ik val niet op toyboys. Afstand is niet belangrijk, hygiene wel.