Ik hou van mannen die iets interessants te melden hebben, geen korte gesprekken of van die dooddoeners. Lekker spontaan, geen blad voor de mond.Gevoel voor humor vind ik ook zeer belangrijk.
Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer het licht zien schijnen. Laten wij elkaar gaan ontmoeten en samen het licht aanschouwen.
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt. Denk je dat we samen gelukkig kunnen zijn?
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JA0413, 45 jaar · Zandeweer
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult
Goldenpuppy, 48 jaar · Middelburg
Bereid zijn om voor ware liefde te verhuizen, ook opzoek zijn naar wat meer in het leven. Lekker genieten van het zeeuwse landschap
Annefleurfullly, 46 jaar · Berg
Ik ben bijna altijd vrolijk, lach graag en ook al kijk ik wel serieus ik zit van binnen al met een optimistisch gevoel te wachten
Jah Liisa, 48 jaar · Sambeek
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben!
Messandra, 49 jaar · IJsselstein
Groot geschapen pik die uren door kan gaan.
Miestand6802, 49 jaar · Eggewaartskapelle
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek