Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.
Iemand die begrip heeft dat je mijn hart nooit volledig kan krijgen. Tenzij ik natuurlijk helemaal in love raak met je. Een beetje netjes ben je zeker en je verzorgd jezelf goed. Je weet wat lekker is en wat niet. En heb wel zin om regelmatig een leuke vrouw eens te verwennen.
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent geen probleem, ik vind het dit ook spannend!
Ik zoek een man voor seks en misschien liefde. Het zou me heel erg blij maken mocht dat gebeuren. Maar eigenlijk wil ik het zo snel mogelijk dus laten we maar geen tijd verspillen.
We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er ook een geweldige tijd van. Dus we doen wat we willen en we gaan er gewoon voor!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Delicate, 48 jaar · Apeldoorn
Opzoek naar een leuke vrouw. Voor de mooie dingen in het leven
Kendy2u, 45 jaar · Hal
Als je naakt bent, word je gedwongen slipkousen en lingerie aan te trekken. Mijn handen zullen over je heen rennen en je zult
Latinababy2015, 46 jaar · Delft
Ik wil graag spannende en intresante mannen ontmoeten
Jada26 04, 48 jaar · Vlodrop
Ik denk dat ik het meteen zal voelen als ik in zijn ogen kijk. Ik heb een vent nodig die me van de grond zal tillen en ervoor zal
JoLynnn, 48 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar een langetermijnrelatie met een mooie man. Ik hou niet van iemand die veel jonger is dan ik. Je bent ruimdenkend,
DaisyVerman, 47 jaar · Kalken
....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg