Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.
Ik hoop dat jij een leuke man bent die samen met mij gewoon heel erg stout wilt zijn. Want dat zou ik wel super vinden natuurlijk. Ben jij een leuke ondernemende man, stuur dan snel een spannend berichtje naar mij.
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jzzlynn , 47 jaar · Apeldoorn
Ik zou heel graag een man met gevoel voor humor willen ontmoeten - dit is waarschijnlijk een van de belangrijkste dingen voor
Sunny, 45 jaar · Veendam
Jij bent een leuke goed uitziende maar vooral hygiënische man.
FullHouse69, 48 jaar · Rhenen
Jij moet gezellig zijn en ook een praatje kunnen maken met mij en beschikbaar kunnen zijn als ik behoefte aan je zou hebben.
WillekeV, 45 jaar · Ekeren
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige
Beauthylove, 45 jaar · Wommelgem
Ik wil graag een lieve. Zorgzame . Betrouwbare en respect volle man ontmoeten.
Laetitia11, 48 jaar · Emelgem
Ik hoop dat je attent voor me bent. Ik probeer hier zo goed mogelijk te zijn . Ik weet zeker dat je het beste wilt ervaren dat ik