Ik zoek een man voor seks en misschien liefde. Het zou me heel erg blij maken mocht dat gebeuren. Maar eigenlijk wil ik het zo snel mogelijk dus laten we maar geen tijd verspillen.
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Je bent niet het type dat elke week de kroeg in moet, of perse de deur uit hoeft om plezier te hebben. Je houdt van goede, diepgaande gesprekken maar ook van lekkere ongedwongen praatjes die nergens over gaan en waar we samen om kunnen lachen. Wat nog meer? Vertel jij mij maar..
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven allebei iets totaal anders leuk te vinden... Ik zoek iemand die eigenlijk niet past in mijn vriendenkring. Het tegengestelde van wat ik gewend ben, om het nog spannender te maken
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PartyPrincesX, 45 jaar · Assendelft
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en
Tinteling69, 48 jaar · Antwerpen
Ik zoek een man voor eerst een leuke date. Ik heb mijn vertrouwen in mannen een beetje verloren en jij zal begrip moeten kunnen
Jolanda72, 45 jaar · Woerden
Jij bent een sexueel beest. Kunt me goed de baas en weet me elke dag goede sex en goede gesprekken te geven!
Vriendineke, 48 jaar · Sint-Michielsgestel
Vertel jij het mij? Ik ben erg benieuwd naar je!
Ratje69, 48 jaar · Eerbeek
Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses.
Liesebetje, 45 jaar · Apeldoorn
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type