Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven allebei iets totaal anders leuk te vinden... Ik zoek iemand die eigenlijk niet past in mijn vriendenkring. Het tegengestelde van wat ik gewend ben, om het nog spannender te maken
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent geen probleem, ik vind het dit ook spannend!
De man die ik wil vinden, is serieus en oprecht. Hij weet wat hij wil in dit leven. Hij wil een gezin stichten en kinderen krijgen. Hij weet hoe hij voor een vrouw en kinderen moet zorgen. Hij heeft veel hobby's en interesses, hij houdt van reizen. Ik wacht ongeduldig op je brief!
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Jij bent lief, verzorgd en discreet. Mijn man mag hier natuurlijk niet achter komen. Bij voorkeur ben je ook gebonden, want dan begrijp je de discretie die ik bedoel.... ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lydia111, 49 jaar · Walsoorden
Een volwassen man die mijn vriend kan zijn. Wie wil er met me meegaan voor een etentje en kan me meenemen naar een romantische
Leuvenanna72, 45 jaar · Leuven
De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en
XCarolax, 49 jaar · Oss
Ben jij die man die ontbreekt in mijn leuke gezellige leventje?
IeleannaXxx, 47 jaar · Lienden
Je bent een sexy man met een goed hoofd op je schouders. Je bent iemand die graag intiem is met de vrouw die hij is, ongeacht waar