Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar de grenzen van genot nog wat opgerekt kunnen worden.
R-O-Y-A-L , 47 jaar · Zeewolde
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Sommige mensen denken dat ik ondanks dat ik anders ben, nog steeds zo mooi en aardig vind. Een volk dat me niet gemakkelijk zal veroordelen, maar ook geïnteresseerd in mij zal zijn. Sommige mensen waarderen wat ik leuk vind en kunnen me ook respecteren.
Ik hoop dat jij een leuke man bent die samen met mij gewoon heel erg stout wilt zijn. Want dat zou ik wel super vinden natuurlijk. Ben jij een leuke ondernemende man, stuur dan snel een spannend berichtje naar mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kaiya, 47 jaar · Landegem
Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou
BlackVelvets, 46 jaar · Belsele
Hey lekkere prooi van mij, probeer maar niet weg te rennen want ik vang jou toch wel ;-) Jij bent iemand die niet snel uit mijn
Dinah72, 45 jaar · Berg en Terblijt
Je hebt ervaring op het gebied wat ik wil ontdekken en je hebt geduld omdat met mij te gaan doen. Je kan iemand zeker stellen
Geilelizan, 45 jaar · Oosterwijtwerd
Volgt
Stceyy, 48 jaar · Rolde
Ik wil dat je goed voor me bent. Dat is alles waar ik hier om vraag. Je kunt ook een romantische kerel voor me zijn. Kunnen we dat
AnneuitHasselt, 45 jaar · Hasselt
Een leuke man die sterk in het leven staat en ook graag geniet van het leven..