Zullen we op ontdekking gaan en zien wat er voor ons in zit? Met name in bed kan het wel eens heel erg lekker uitpakken. Denk je nu wat ik denk en wil je daar meteen voor gaan met me?
Wat ik zoek? Ik zoek een man die nodig verwend moet worden. Die dat nu wel nodig heeft! Iemand die wel open staat om veel van mij te krijgen. Dat mag! Iemand die graag ontvangt zonder te geven. Gewoon krijgen en openstaan om dat he ontvangen zonder er wat voor terug te hoeven te doen. En dan bedoel ik niet kadootjes
Je bent niet het type dat elke week de kroeg in moet, of perse de deur uit hoeft om plezier te hebben. Je houdt van goede, diepgaande gesprekken maar ook van lekkere ongedwongen praatjes die nergens over gaan en waar we samen om kunnen lachen. Wat nog meer? Vertel jij mij maar..
Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien. Is het dan te moeilijk tegenwoordig. Om voor de liefde te gaan? Ik zou graag een relatie willen op basis van respect en vertrouwen en dat is juist hetgeen er groeien moet en tijd nodig
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cherrycherxlady, 48 jaar · Hendrieken
Ik weet niet goed wat ik moet verwachten, heb nooit veel eisen gehad en vind liefde, warmte, trouw en eerlijkheid het belangrijkste.
Hipgevoel, 49 jaar · Houtigehage
Dus, als jij je geroepen voelt en een keer een puzzel of spelletje met me wilt wagen, neem deze uitdaging aan. Je wint het toch
HotFlor72, 45 jaar · Buggenhout
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken.
Miestand6802, 49 jaar · Eggewaartskapelle
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek