Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Jij bent een van die lekkere geile mannen die hier met de bosjes zitten, een die zijn mond kan houden over het feit dat je mij een paar keer in de week vol ligt te pompen!
Zoek jij ook naar een lange relatie. Dan ben je net als ik op zoek. Misschien word het wel erg gezellig. Lijkt mij super om leuke herinneringen samen te gaan maken. Het zal ons beiden goed doen.
Je vind het leuk om ook eens een beetje meer aan je zelf te denken? Ik zou het leuk vinden als je een baard zou hebben maar dit hoeft natuurlijk niet :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bisletje2013, 47 jaar · Arnhem
Durf of wil jij het met me aan? éénmalige lekkere heftige en stoute (kinky) sex of misschien wel meerdere keren? Ik heb weinig
Rauwwwr, 45 jaar · Ees
Denk jij dat jij kan geven waar ik behoefte aan heb, ben je lief, sta jij open voor super leuk contact en wil jij als er een goede
Liset1968, 49 jaar · Noorderwijk
Jij bent een man die houdt van gezelligheid, en je gaat er graag op uit om voor een hapje en een drankje. JE bent net als ik een
Natsja, 47 jaar · Heiloo
Jij hunk geen bbs, zelfstandig, al dan niet in een relatie, goed gereedschap.
GeheimeLiefde, 49 jaar · Alphen
Ten eerste; discretie is vereist! Verwacht niet dat ik mijn man verlaat voor de sex. Ten tweede; je beschikt over eigen vervoer,
70Fioo, 47 jaar · Gerdingen
Ik ben op zoek naar een serieuze man. Ik wil mijn tijd niet aan die relaties besteden, wat nooit zal lukken. Ik heb een man nodig