Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
De man die ik wil vinden, is serieus en oprecht. Hij weet wat hij wil in dit leven. Hij wil een gezin stichten en kinderen krijgen. Hij weet hoe hij voor een vrouw en kinderen moet zorgen. Hij heeft veel hobby's en interesses, hij houdt van reizen. Ik wacht ongeduldig op je brief!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GekkeFries68, 49 jaar · Sneek
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar
Itscamilla69, 48 jaar · Wuustwezel
Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je
-Laila-x, 46 jaar · Assen
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten
Jackss71, 46 jaar · Beegden
We moeten absoluut voor altijd samen gek zijn. Geen humor, wat hebben we dan? Ik hou van moppen vertellen, lachen totdat het
CinCin1969, 48 jaar · Appelscha
Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien
Strawberrybb, 46 jaar · Den Hout
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn.