Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Het belangrijkste voor mij zijn de volgende punten: hygienisch, veilig, een discrete locatie, gewoon wij alleen met zn tweeen. Ik heb vervoer, maar het is verstandiger ergens tussenin te komen. Eigen vervoer is dus wel van belang
Onderdanige man die zich helemaal in het spel laat gaan
MimmieLove, 48 jaar · Almere
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij: Lief, spontaan, gevoelig, gezelschapsdier, down to earth maar ook een tikkeltje eigenwijs? Je weet hoe je in het leven staat, hebt je leven op orde, maar mist een partner om dat leuke
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JackyMilf, 46 jaar · Kanne
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater?
Oekilll, 49 jaar · Grootebroek
En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk"
Gelukszoeker, 46 jaar · Tongerlo
Eerlijk en betrouwbare goed uitziende man. Ook moet jij vrijgezel zijn en op zoek zijn naar een gezellige vriendin. Als het
Curley, 45 jaar · Antwerpen
lief en leuk
ElorrahX, 46 jaar · Obdam
Een leuke fijne vriendschap met een heerlijke tijd samen, en wie weet is daar nog ruimte voor liefde. Ik sta er open voor en
Jane , 48 jaar · Assendelft
Ik heb een man nodig die mij kan helpen, mij blij weet te maken en mij natuurlijk in alle mogelijke manieren kan plezieren!