Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Je bent een geduldige man, iemand waarbij ik mezelf kan en mag zijn. Die me gewoon leuk en lief vindt en die me niet de hele tijd zit te controleren of te bespioneren.
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Ik zoek een man voor seks en misschien liefde. Het zou me heel erg blij maken mocht dat gebeuren. Maar eigenlijk wil ik het zo snel mogelijk dus laten we maar geen tijd verspillen.
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Roh-Wan, 49 jaar · Geertruidenberg
Laat jezelf die uitdaging zijn, een nieuwe persoon in mijn leven zal wonderen doen en me nog meer opwekking geven. Met veel
18x04Janey, 48 jaar · Veenendaal
Een man die mij lekker op mijn billen slaat, weet hoe het moet om een vrouw lekker geil te maken. Een man die ik lekker mag pijpen
ZonnendGodin, 48 jaar · Zierikzee
Mensen die zich durven te geven, een beest in bed zijn, maar ook welbespraakt, uiteraard hygienisch! Oh ja... hoeft niet
Amy100, 48 jaar · Akkrum
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij
Groterode, 49 jaar · Beveren-aan-den-Ijzer
Als jij van te voren al weet dat je bij me past dan hoef je niet te wachten en kan je mij gerust aanspreken. Als ik je ook leuk vind