Je vind het leuk om ook eens een beetje meer aan je zelf te denken? Ik zou het leuk vinden als je een baard zou hebben maar dit hoeft natuurlijk niet :)
Een echte vriend, een maatje ongeacht wat er gebeurt en ik wil ontdekken of jij en ik iets moois kunnen laten gebeuren. Dat is zo'n geweldig gevoel en ik wil ontdekken of jij mij dat gevoel kan geven?
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.
Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Iemand die begrip heeft dat je mijn hart nooit volledig kan krijgen. Tenzij ik natuurlijk helemaal in love raak met je. Een beetje netjes ben je zeker en je verzorgd jezelf goed. Je weet wat lekker is en wat niet. En heb wel zin om regelmatig een leuke vrouw eens te verwennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MuskjeSingle, 49 jaar · Leeuwarden
Volgt
Dancegirll, 48 jaar · Aalst
U wilt dingen doen, u wilt leven. De hele dag binnen zitten dat kan altijd nog. U zoekt gezelschap, vriendschap en misschien
JoLynnn, 48 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar een langetermijnrelatie met een mooie man. Ik hou niet van iemand die veel jonger is dan ik. Je bent ruimdenkend,
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw