Je vind het leuk om ook eens een beetje meer aan je zelf te denken? Ik zou het leuk vinden als je een baard zou hebben maar dit hoeft natuurlijk niet :)
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven. Ik zal ervoor zorgen dat we allebei zullen genieten, ik ben helemaal voor jou. Waar wacht je nu op?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KrstiinaX, 49 jaar · Veurne
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken
Carlotta, 48 jaar · Deurne
Graag een man die romantisch is. Die graag van ongeremde seks houdt zoals ik. En zeker seks op spannende plekjes. Humoristisch
Kitty4, 49 jaar · Zandvoort
Jij staat vrolijk in het leven en je bent een echte vent!
Tangagirl, 45 jaar · Rijkevorsel
Een lieve man die weet hoe een vrouw moet verwennen
Marshafijn, 46 jaar · Fijnaart
Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat
Marionn, 49 jaar · Leeuwarden
Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw