Je vind het leuk om ook eens een beetje meer aan je zelf te denken? Ik zou het leuk vinden als je een baard zou hebben maar dit hoeft natuurlijk niet :)
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf. Ik ben lief, dus laat wat van je horen :)
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.
Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een berichtje te sturen. Ik zal jou ook zeker speciaal laten voelen als ik bij jou ben. Ik zeg dit niet vaak, maar ik doe bijna alles...voor jou.