Wat ik zoek? Ik zoek een man die nodig verwend moet worden. Die dat nu wel nodig heeft! Iemand die wel open staat om veel van mij te krijgen. Dat mag! Iemand die graag ontvangt zonder te geven. Gewoon krijgen en openstaan om dat he ontvangen zonder er wat voor terug te hoeven te doen. En dan bedoel ik niet kadootjes
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we het fijn kunnen hebben samen. Ik zoek wel een ondernemend iemand, iemand die het heerlijk vind om er op uit te gaan en die misschien ook wel van reizen houd!
Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.
We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er ook een geweldige tijd van. Dus we doen wat we willen en we gaan er gewoon voor!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Thalia72, 46 jaar · Maasmechelen
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
Mamomar, 47 jaar · Woerden
Volgt
Honesty, 47 jaar · Aalst
Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen
A-Liiza-, 49 jaar · Hantumhuizen
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen
Daniine, 48 jaar · Alblasserdam
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen.