Ja ik kwebbel veel maar dat is gewoon een stuk van mijzelf. Kan ook goed luisteren dus je leuke verhaal kan je altijd bij mij kwijt. En ook daar mag je me in de nacht voor wakker maken. Maar luister je dan ook naar mij?
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we het fijn kunnen hebben samen. Ik zoek wel een ondernemend iemand, iemand die het heerlijk vind om er op uit te gaan en die misschien ook wel van reizen houd!
Ik zoek een man die zijn vele dromen echt vervult, in de beste omstandigheden verkeert en de perfecte vrouw van zijn dromen zoekt zonder de leeftijd of economische situatie in het oog te houden. Wie wil er gewoon voor kiezen om meer lief te hebben en meer te dromen. Ik wil dat ik op een man kan rekenen, wat er