Tja, gewoon. leuk, gezellig, spontaan... beetje standaard eigenlijk. Ik hou wel van een muzikaal iemand, gitaar, piano of drums. Zelf ben ik meer van het zingen, maar dan wel onder de douche
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven en samen met mij overal naartoe te gaan.