Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.
Flower Babe, 45 jaar · Luttelgeest
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard? En accepteert mijn maat zelfs als ik niet zo sexy of slank ben.
Ik wil een perfecte nacht hebben en ik wil dat je me hard neukt. Ik zou zo blij zijn als je dit met mij zou willen doen. Ik heb een perfecte seksdate nodig, nu alleen nog de man vinden die mij deze geile nacht gaat geven!
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst bij jou afspreken. Dit omdat ik mijn vriend niet teleur wil stellen. Als je interesse hebt, laat een berichtje achter
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.
Lekkerdik, 48 jaar · Arnhem
Of je dik of dun bent maakt niet uit , het gaat mij erom dat je lekker kunt verwennen. Standje 69 daar ben je dol op en je bent niet
Taera, 49 jaar · Limmen
Verzorgd, hygiënisch, niet te behaard. Durft te experimenteren op het gebied van seks! Fit en gezond! Graag bij je
Cruella, 45 jaar · Gent
Genieten moet bij jou ook zeer hoog op het verlanglijstje staan
Grerostel, 48 jaar · Uithuizermeeden
op zoek naar spanning
HierisSabien, 47 jaar · Doetinchem
niet naast je schoenen lopen en ook geen angsthaas zijn maar gewoon een leuke aanvulling op elkaars persoonlijkheid zijn.