Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer het licht zien schijnen. Laten wij elkaar gaan ontmoeten en samen het licht aanschouwen.
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
We doen wat we willen en we gaan ervoor. Dat is naar mijn mening het beste van het leven. Dus laten we het laten gebeuren en ontdekken of we dat voor elkaar kunnen zijn!
Je bent een geduldige man, iemand waarbij ik mezelf kan en mag zijn. Die me gewoon leuk en lief vindt en die me niet de hele tijd zit te controleren of te bespioneren.
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Asian Trans, 49 jaar · Amsterdam
Hoping to meet slim or athletic guys for friendship and more. Open-minded and can accept me for me.
Bellejoel, 48 jaar · Maarsbergen
Je herkent je in mijn verhaal en wilt er samen aan werken om het gemis op te vullen. Koffers pakken om bij me in te trekken, hoef
Kimberley1970, 47 jaar · Gaanderen
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben
18x04Janey, 48 jaar · Veenendaal
Een man die mij lekker op mijn billen slaat, weet hoe het moet om een vrouw lekker geil te maken. Een man die ik lekker mag pijpen
Geppie, 49 jaar · Sneek
volgt
Bummeroi, 47 jaar · Zaanstad
waar zit in hemelsnaam die goed uitziende man met een sterk karakter en hoge aaibaarheidsfactor?