Ik zoek een man die zijn vele dromen echt vervult, in de beste omstandigheden verkeert en de perfecte vrouw van zijn dromen zoekt zonder de leeftijd of economische situatie in het oog te houden. Wie wil er gewoon voor kiezen om meer lief te hebben en meer te dromen. Ik wil dat ik op een man kan rekenen, wat er ook gebeurt.
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Malia70, 48 jaar · Zaandam
Zoals ik hierboven zei, ben ik op zoek naar een sportieve, charmante en extraverte man die een relatie wil als de timing en
Vlaanderensex, 46 jaar · Roeselare
Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken.
RoseMary, 46 jaar · Gapinge
En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel
Niccccceee, 46 jaar · Huizingen
Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij,